Poviedka pre mňa od Takeho 2/2

6. května 2013 v 9:00 |  Poviedky pre mňa
Tak a máte tu druhý diel :3 prajem príjemné čítanie :3Yesung neváhá a rukou vpluje mladšímu chlapci do vlasů, za které si ho přitáhne ještě blíž, druhou ruku mu omotá kolem pasu a vysadí si Wookieho na klín. Takže teď na něm hnědovlásek sedí obkročmo místo toho aby se nějak neforemně mačkali vedle sebe na gauči. Takhle by tu dokázal sedět na věky, s Wookiem co mu sedí na klíně a má své rty na těch jeho, když ho rukama objímá kolem krku, když cítí jeho horké tělo blízko toho svého a hlavně když je s ním by dokázal sedět navěky. Ty mněké polštářky co jen tak volně leží na těch jeho, tak rád by je teď políbil, prozkoumal je celé, přivlastnil si je... setřel mu z tváře ty slzy, co pořád ztékají po jeho dětské tváři.
"Wookie. Copka se děje? Proč pláčeš? Trápíš mě tím. Víc ti to sluší když se směješ. Neplakej." Pousměje se Yesung a setře slzy z tváře chlapce, který na něm sedí, vzápětí tyto slzy však nahradí další, kterou jsou snad ještě víc hořké než ty před tím. Odrhne mu pár vlásků z čela a políbí ho na něj. Nelíbí se mi když pláče. Chce vidět jeho krásný úsměv, chce slyšet jeho zvonivý smích. "Notak. Řekni mi copak se děje. Co se stalo?" Ovine své ruce kolem toho drobného tělíčka, přitáhne si ho k sobě co nejblíž, má pocit, že kdyby to neudělal tak by mu utekl. "Já... jen tě mám rád a... a ty se ke mně chováš tak..." Snaží se Ryewook dostat ze sebe mezi vzlyky, ale hlas ho nakonec zradil a on se opět rozplakal naplno. Prsty se zahákne do Yesungova trička od školní uniformy, hlavu skryje mezi jeho rameno a krk. Nechává se konejšit drobnými polibky na jeho krk a na ouško, užívá si teplo, které sálá z Yesungových dlaní, které mu líně přejíždí po zádech, takhle by vážně chtěl zůstat napořád, ale copak může černovláska stále tak utlačovat, omezovat, utiskovat, bránit mu? To by se raději zabil než aby kvůli němu někdo trpěl. "Jak sek tobě chovám Wookie? Dělám něco špatně? Jestli ano... tak mi to řeknia já to napravím, hlavně už neplakej." Šeptal co nejtišeji mohl, snad jako by Wookie byl malé, plaché koťátko... i když přesně tak ho starší chlapec vidí. Jako malé, plaché koťátko, které musí chránit. "Ne!... Ne ty nic špatně neděláš. To já se chovám jak rozmazlený fracek." Odtáhne se od staršího chlapce rychleji než chtěl a zakřičel hlasitěji než plánoval, proto poté co dokončil větu sklopil svůj pohled k zemi. Pěstičkami se zapře do jeho hrudníku a opře si o něj také čelo. Teď je mu ještě trapněji.
Yesung se nechápavě kouká na chlapce před sebou. On, že se chová jako rozmazlené děcko? Tohle koťátko, které se bojí jen pípnout před cizími lidmi? Tenhle maličký? To si sám sebe musel s někým splést! "Wookie... no tak zlatíčko podívej se na mě." Šeptal stále potichu do jeho ouška jako by to doopravdy byla malá kočička a počkal než chlapec zvedl svůj pohled k němu. Bodlo ho u toho u srdce, když viděl jeho, jinak veselé oči, zalité slzami, rudé jak si je drtil pěstičkami aby aspoň pár těch slaných kapek setřel. Tváře mokré, rychle lapající ho dechu, třesoucí se tělíčko, kdyby tohle někdo jiný udělal Ryewookiemu už dávno by ho Sung sprovodil ze světa. "Zlatíčko, uklidni se ano? Podívej teď mi řekneš co se děje a pokusíme se to spolu vyřešit ano? Nechci tě vidět plakat. Těšil jsem se, že si to užijeme, když jsou naši pryč. Hmm?" Políbil světlovláska znovu, ale tentokrát na rty. Jen tak krátce. Zády se opře o pohovku, pomůže mu setřít zbytek slz a jen tiše doufá, že je nenahradí další.
Wookie se pokusí setřít všechny slzy. Yesung říkal, že ho trápí, když ho vidí plakat. Nechce aby se trápil a už vůbec ne kvůli němu. "Promiň." Knikne tichoučce. Dělá to všechno ještě horší! Je takové trdlo. Proč si nenašel někoho své úrovně? V blázinci nebo ve škole pro postižené by jistě našel někoho kdo by se dal aspoň vzdáleně přirovnávat jeho kvalitám. Proč si vůbec nenašel někoho tam? No jasně. Protože narazil tady na toho... na toho dokonalého kluka v jídelně. A pak už to bylo všechno jasný. Jednu dobu to byl jeho jediný kamarád a díky němu taky získal další. Leeteuka, Henryho, Heechula, Sungmina, Shindonga a spoustu dalších. Bez něho byl ve škole nic. Byl to prostě jen ten bohatý fracek co se dostal na uměleckou školu jen proto, že jeho papínek podmázl vedení. Jen díky němu byl schopný se zařadit do kolektivu, kdyby ho nepoznal krčil by se někde na záchodcích ze strachu jít do třídy. Ale přesně tak to bývalo. Krčel se na záchodcích a bál se toho okamžiku kdy zazvoní, vždycky se modlil aby se to nikdy nestalo a on tam mohl zůstat navždy. Pak ho prostě poznal a do třídy se těšil. Vždycky si sedl vedle něho o přestávkách se skvěle bavili, dokonce i s ostatními. Do teď nechápe proč si někdo jako je Yesung vybral někoho jako je on. Z myšlenek ho vytrhnul až dotek na jeho tváři. Podívá se ještě stále trochu rudými oči na chlapce na, kterém sedí. Jak ho jen mohlo napadnout, že by od něj odešel? Vždyť by v tomhle krutém světě nepřežil a ani by bez něj přežít nechtěl, na to ho až moc miluje, až moc si zvykl na jeho každodenní přítomnost.
"Řekneš mi teda co stalo? Proč ses najednou tak rozplakal? Tlačil jsem moc na tebe?" Snaží se stále mluvit potichu a klidně, ale popravdě už začíná být nervozní. Snad mu vážně něco neudělal. "Ne. Říkal jsem, že je to všechno moje vina." Popotáhne a ještě jednou si protře oči. Chtěl by se schovat... schovat v Yesungově náruči. A vlastně proč by nemohl? Přitiskne své tělo na to Sungovo, nechá se obejmout a hlavu schová do jeho hrudě. Jo. Takhle je mu dobře. Vážně... jak jen mohl pomyslet na to, že by od něj odešel. Yesung ještě jednou bude prosit aby ho nechal na pokoji. Schizofrenikův. Ještě před chvíli tu přemýšlel nad tím jak se zabije než aby ho omezoval a teď si tu plánuje jak se k němu přiková.
"Co je tvoje vina? Vždyť jsi nic neudělal."
"Ale jo udělal. Tohle všechno děláš jenom kvůli mě a té mé blbosti."
"Cože? Jaké blbosti? A co dělám? Notak vysvětli mi co se děje. Vůbec tě nechápu."
"Tohle všechno. Jsi na mě strašně hodný. Vždycky když řeknu "ne" tak přestaneš, nebo ať chci cokoliv tak to pro mě uděláš, jako s tím plyšákem velkého koťátko na pouti... to co mělo kolem krku i rolničku, chtěl jsem ho a ty jsi ho pro mě vystřelil i když jsi za to dal skoro celé kapesné na dva měsíce, ale já pro tebe neudělám nic.Jen... prostě stojím a čekám co uděláš. Proč se mnou vůbec chodíš když ti nikdy ani neudělám radost?" Sice to ze sebe všechno dostal, ale odvahu se mu podívat u toho do očí nedostal. Nemá na to aby mu to řekl do očí i když je to všechno pravda... pravda, která ho bolí.
"Jsem na tebe hodný, protože tě miluju. Vždycky přestanu proto, že to chceš a nechci ti ublížit. I kdyby jsi až do smrti měl říkat "ne" tak počkám, chci aby to jednou bylo dokonalé. Mě stačí prostě být s tebou. To velké koťátko jsem ti koupil, protože ti bylo podobné a měl jsi z něho velkou radost. A když máš radost ty tak ji mám i já. A chodím s tebou, protože tě miluju. Strašně moc tě miluju a život bez tebe by pro mě prostě nebyl život ale jenom živá smrt... A radost mi děláš už jenom tím, že jsi se mnou. Takže se prostě smiř s tím, že jsi dokonalý a nemusíš nic dělat aby čas strávený s tebou byl ještě lepší." Yesung svůj proslov zakončí jedním dlouhým polibkem. Chvilku si pohrával s jeho vrchním rtem, laskal ho svým jazykem, přejížděl po něm zoubky, líně z něho uždiboval, počkal jestli Wookie bude chtít a poté mu jazykem vklouzl do pusinky, miloval její chuť, svým jazykem se otřel o ten jeho a nemusel ani dlouho čekat na odezvu, ještě chvilku zkoumal jeho pusinku dokud se oba nemuseli od sebe odtáhnout neboť už ani jeden nestačil s dechem jak polibek nabral na intenzivitě.
"Ale i tak je to málo. Ty toho pro mě děláš víc."Řekne Wookie hned jak se od sebe odtáhnou. Je mu trapně. Nejdřív tu dělal takovou hysterku a teď se tu s ním klidně líbá a sedí mu na klíně. "Tak pro mě něco udělej." Pobídne ho Yesung v domnění, že by mu tím mohl trochu zvednout náladu. Miluje tyhle jeho nálady. Bývá u nich roztomilý. Vždycky má nutkání u toho začít ňuňinkat. Hned by mu za to teď dal kousek čokolády... kdyby nebyla až v kuchyni. "A co mám udělat?" Zvedne svoji hlavičku téměř okamžitě světlovlásek, pro něj by udělal všechno! "To je na tobě. Stačí nějaká maličkost."
Maličkost? Maličkost...? Co by mohl udělat? Jako nápověda to teda není nic moc. Co by pro něj mohl udělat? Nic ho nenapadá. "Poraď mi." Zakňučí prosebně Wook a zatřepe nožičkami, které má položené na pohovce vedle Sungových stehen. "Ty na něco přijdeš maličký."
"Ale mě vážně nic nenapadá. Co by jsi chtěl?" Co by chtěl? Jedna věc by tu byla a tu by opravdu strašně moc chtěl. Chtěl by toho maličkého jen pro sebe, prozkoumat celé jeho tělo, hladit jeho horkou kůži, koukat se do jeho rudé tváře, poslouchat jeho hlasité stény ve kterých by jen matně rozeznával své jméno a prosby o víc. "Tak poť se mnou. Ukážu ti co chci." Je mu skoro jasné, že mu Reywook opět řekne ne a on se bude muset zase ovládnout a říct mu ne, ale... musí to zkusit... i když je pro něj stále těší se od něj strhnout, i když už vůbec nezvládá tu agonii, kterou pokaždé zažívá když ho odmítne... musí to zkusit.
Zavře dveře od svého pokoje na klidu a chvíli přemýšlí nad tím jestli by neměl i zamknout. Jsou tu sice sami, ale nechce aby se třeba jeho koťátko leklo a uteklo mu. Nakonec nad tím jen zakroutí hlavou a ze zadu obejme chlapce, který se zatím kouká na želvy v teráriu co má na poličce ve výši očí. "Chceš teda vědět co chci?" Zašeptá mu do ouška, které poté i políbí, pak mu políbí i krk, rameno, klíční kost, už se prostě nedokáže udržet. Rozepne tři knoflíky, které jsou u límce trička od školní uniformy rozepne a rukám mu stáhne tak aby se odhalilo jeho celé rameno. Už i tenhle kousek odhalené kůže v něm dokáže zvednou adrenalin. Cítí, jak se chlapec pod ním zachvěje a prudce se nadechne. "Chceš to teda vědět?" Zeptá se znovu, ale tentokrát už hlasem zkresleným touhou. "Hmm..." Udělá jen světlovlasý chlapec a kývne hlavou, celý se třese a potí se mu dlaně. "Jen neříkej ne." Řekne mu s naprosto klidným hlasem do ouška a povalí ho na postel, která je hned vedle poličky se želvami.
Wookie polekaně vykřikne a zavře oči v očekávaném nárazu, místo toho však přijde mněký dopad do peřin. Moment... do peřin? To... chce Yesung udělat to co si myslí, že udělá? Sklopí pohled na své bříško kde cítí hřejivé ruce, které mu sahají všude kam jen dosáhnou. Na svém krku cítí hřejivé polibky, vlastně je cítí i po celé hlavě včetně jeho rtů. Nejsou to rychle hrubé doteky jsou to příjemné dlouhé, pomalé a hlavně něžné doteky a snad ještě jemnější polibky. Dřív než stačí něco říct zmizí z jeho těla triko a odletí někam do kouta. "Yesungu..." Řekne plavovlásek polekaně... tohle... je zase až moc rychlé. "Wookie prosím. Prosím tě neříkej ne. Já tě potřebuji. Nemusíš se bát, bude to krásný. Nemusíš vůbec nic dělat o všechno se postarám já. Jen prosím tě neříkej ne. Další odmítnutí bych už nepřežil." Vzepře se Sung na rukou a celou dobu co mluví chladí chlapce pod sebou po tváři. Mladší chlapec vidí jak moc ho potřebuje, jde mu to všechno vidět v očích a přece mu slíbil, že pro něj něco udělá a Yesung mu tolikrát říkal, že bude něžný a nic mu neudělá, že se mu to bude líbit, že je to krásný pocit. "D... Dobře, ale... prosím buď opatrný a... jdi na to pomalu." Yesung snad špatně slyší. Řeklo to koťátko pod ním právě, že může? Dal mu svolení k tomu po čem tak dlouho touží? Musí se prostě ujistit, že to co právě slyšel je pravda a že si to jen nevysněl ve své hlavě v které má teď naprostý guláš. "Vážně?" Zeptá se ještě jednou a stále se kouká na chlapce, který je právě teď úplně rudý, přejede celé jeho tělo pohledem, hrudník se mu rychle zvedá, v pěstičkách drtí kus povlečení a pohled má zabodnutý do zdi. Není se taky čemu divit, vždyť je to jeho poprvé! Sakra jeho poprvé a on tu z něj přímo serval triko. To asi myslel tím "Jdi na to pomalu", samozdřejmně, že na to půjde pomalu, tak pomalu jak jen to půjde. Ještě počká než se mu jeho otázka znovu potvrdí tím, že chlapec pod ním pípne něco podobného slovu "ano". Tohle je snad sen!
Opět se přiblíží k chlapcovým rtům, které políbí, jazykem skoro hned vnikne do jeho pusinky. Zvuk, který vyjde z chlapcových úst je jako rajská hudba pro jeho uši, něco mezi mňouknutím a sténem. Jednou rukou se opět vrátí na jeho hruť kterou začne hladit a druhou vklouzne Wookiemu do hlásků. Propletá jednotlivé pramínky jeho vlásku mezi svými prsty. Jazyk proplétá s Ryewookieho, překvapuje ho jak se ten chlapec do polibků zapojuje, ale měl dost času se to naučit a dostatečně se v nich osmělit. Trochu ho mrzí, že světlovlásek se ho nedotýká, ale doufá, že to se časem změní. Zatím se věnuje jeho rtům a hrudníku.
Polaská jeho vrchní ret svým jazykem, poté mu s ním opět vklouzne do pusinky, přejede po jeho jazyku, po řadě zoubků a provokativně skousne chlapcův ret. Rty se přemístí na chlapcův krk, kde vytvoří jeden rudý flíček a hned na to druhý, políbí tu rozpálenou kůži, slabě do ní kousne a poté poraněné místečko ošetří dalším polibkem. Chlapec pod ním blahem zavrní, ruce si položí podél hlavy a nakloní hlavu na stranu aby jeho přítel... teď už milenec měl lepší přístup k jeho krčku. Yesung mu věnuje ještě pár polibků než se posune na jeho klíční kost, kterou jen zběžně obdaří svou péčí, už se nemůže dočkat určitého místečka na jeho hrudníku.
Wookie stiskne polštář na kterém leží, tohle je tak příjemné! Zažil to už párkrát když se odhodlal Yesunga pustiti trochu dál, ale vážně dál než k tomu aby si sundal triko se nedostali. Vždycky řekl ne. "Yesungu... kdybych... teď řekl ne... pře... přestal by jsi?" Zeptá se dřív než si vůbec uvědomí co, ale ani teď si to neuvědomuje, na to je až moc zaměstnaný vnímáním doteků, které cítí všude po svém těle.
Yesung se zarazí na půl cestě k jedné z Wookieho bradavek. Snad nechce... ne bože hlavně ať nechce přestat! Teď už by to nedokázal. Miluje ho to ano a nechce mu ublížit, ale lidské pudy jsou silnější a on by to teď už nedokázal. Rozhodne se na jeho otázku, proto raději neodpovídat, radši se vrátí ke své práci. Rty sjede až k jeho bradavce, která je už ztuhlá, vsaje ji do úst, přejede po ní jazykem, zatahá za ní.
Wookie slastí vykřikne. Začne zrychle dýchat, tvář má už celou rudou a to ještě nic nedělají v porovnání s tím co budou dělat. Zblázní se. Určitě se zblázní jestli budou pokračovat tímhle tempem a jestli to bude takové jaké všichni říkají, tak se zblázní určitě. Prohne se v zádech když černovlásek vezme jednu jeho bradavku mezi zuby a zatahá za ni.
Yesung se spokoje ušklíbne když uslyší další lahodící zvuk jeho uším. Ale teď se chce chvilku jen mazlit... no vlastně chce to hlavně kvůli koťátku, aby si to maximálně užil a nikdy na to nezapomněl. Svlékne si sám svou košili, chce cítí Wookieho tělo co nejvíc je to možné. Pobaveně se usměje když uvidí vyděšený, ale tak nějak obdivující výraz v chlapcově tváři. Pohladí ho po tváři, políbí ho na čelo, na nos, na obě tváře, na jeden ušní lalůček a na konec na jeho dokonalé rudé rtíky. Přisaje se k ním, mezi rty vezme jeden jeho ret a jen tak líně si sním hraje. Pobaví ho chlapcova nedočkavost, když pootevře pusinku čímž ho vyzývá k tomu aby do ní vnikl svým jazykem. On však stále zůstává jen u uždibování jeho sladkých rtů. Odtáhne se od něj aby se na něj podíval, ale docílí jen toho, že chlapec se zvedne dřív než on stihne otevřít oči a sám se znovu přisaje k jeho rtům. Znovu pootevře pusinku a tiché prosbě o to aby do ní vnikl svým jazykem ale Yesung to znovu neudělá. "Dotýkej se mě Wookie." Vysloví Yesung s takovou něhou, že by byl až hřích ho neuposlechnout. Mladší chlapec téměř okamžitě zvedne ruce a nechá je dopadnout na černovláskova záda. Instinktivně po nich začne přejíždět v krouživých pohybech.
Yesung také začal rukama opět přejíždět po Wookieho hrudníku. Zastavil se na jednom místě, tam kde cítil největší chvění, tam kde bylo srdce. Položil na to místo celou svou dlaň a nechal ji tam. Bylo tak rychle a hlasitě, že to mohl i slyšet, slyšet přes všechny ty stény, které se draly už i z jeho úst. Bylo jen pro něj a jen pro tenhle okamžik. Bylo do dokonalé. Přesně takové jaké si to vždycky představoval. Přece jen... pro něj je to také poprvé. Pro oba to bude poprvé a bude to dokonalé. Je si jistý, že srdce bije taky tak rychle, možná mu za chvíli vyletí z těla a daruje ho té jediné osobě, kterou nadevše miluje. "Yesungu... miluju tě." Sungovi naběhne husí kůže po celém těle, tohle je to jediné co mu chybělo, te´d už nic nemůže tenhle dokonalý první sex zničit. "Já tebe taky Wookie. Opravdu tě miluju."
Yesung už cítí značné potíže v kalhotách a když se podívá na Wookieho je mu jasné, že on na tom bude stejně. Rukou sjede z jeho hrudi až na jeho rozkrok. Bože! Tohle v něm vyvolalo další vlnu vzrušení. Je to poprvé co se ho takhle dotýká! A ta představa, že se ho za chvíli bude dotýkat ještě víc je... dokonalá. Rozepne pásek, který jen s cinknutím dopadne na podlahu a přehluší tichý vzdech, který jako jeden z mnoha unikne Wookiemu. Poté rozepne kalhoty a zajede pod ně rukou, za neustálého líbání. Nezajede, ale hned k jeho vzrušenému údu, ale pohladí ho bokách, které už zakrývá bílá látka boxerek, vnikne pod tu lásku a ještě jednou po pohladí, pak až zajede k tomu co ho tolik láká. Přeje po chloupcích na, kterých jde poznat, že teprve začínají růst, bože i přes to, že je Wookiemu sedmnáct je pořád dítě. Přejede po celé délce Ryewookieho penisu, na odpověď nemusí čekat dlouho. Chlapec pod ním se opět prohne v zádech a do úst mu hlasitě zasténá. Odtrhne se od jeho úst, chce ho slyšet sténat. Chce vidět jeho slastí zkřivenou tvář, jeho rychle se zvedající hrudník, chce to vidět všechno! Stáhne mu kalhoty rovnou i se spodním prádlem, naznačí Wookiemu aby roztáhnul nohy kousek dál od sebe tak aby mezi mě mohl sednout na paty. Jednou rukou ho začal v pravidelných intervalech uspokojovat a druhou mu přejíždět po bocích.
Wookie hlasitě vykřikl, když ucítil jeho horké doteky na svém údu. Nikdy nic lepšího nezažil. Přes oči si přehodil jednu ruku, stále se trochu styděl, přece jen je to pro něj nezvyklé, roztáhnul ještě víc nohy aby se mu dostávalo ještě víc uspokojení. Prohýbal se v zádech, v rukou drtil povlečení postele, kousal se do rtů aby tak hlasitě nevzdychla, ale čím víc se to snažil zadržet víc to bylo hlasitější, dokonce se mu různě kroutili a natahovali prsty na nahou. Tohle už déle nevydrží! "Yesungu!" Přímo křičel jeho jméno, stény byli stále hlasitější, natáhl ruku ke staršímu chlapci, který s ním hned propletl prsty. Vykřikl snad ještě hlasitě než když před tím když na svém údu ucítil nový, vlhký dotek Sungových rtů. Tohle už vážně nevydrží! S posledním výkřikem a s posledním prohnutím v zádech hlasitě vykřikl a naplnil Yesungova ústa jeho spermatem.
Černovlásek nejdřív překvapením vytřeštil oči, je to poprvé co cítí takovou chuť, ale je to dokonalé! Slíže i poslední kapičku z Wookieho pokožky a pomůže mu ze sebe dostat zbytek. Olízne si rty, kdyby tam náhodou ještě někde kapička zůstala a poté se natáhne k obličeji chlapce. Políbi ho něžně na rty a oddělá mu ruku z očí. Na řasách mladšího chlapce se třpití pár slz a po čele mu ztéká pár kapek potu. Tohle jen umocní jeho pnutí v kalhotách. Rychle si je sundá také rovnou se spodním prádlem a hodí je někam k těm Wookieho. V hlavě se promítne celý možný scénář co by spolu mohli dělat a některé myšlenky se mi líbí tak moc že je prostě musí uskutečnit. Natáhne se přes celou postel až k nočnímu stolku od kut vytáhne tubu s rubrigelem, který koupil snad už před třemi měsíci a má ho tu stále schovaný pro tuhle chvíli. Vytlačí si poměrně velkou dávku na prsty.
Mladší z chlapců zatím stále vydýchává orgasmus, který prožil. Bylo to úplně jiné než co zažil před tím, když si to dělal sám, tohle se s tím nedá vůbec srovnávat. Vypískne jako malá holka, když na svém konečníku ucítí ledový dotek místo těch hřejivých, kterými je obdarovaný celou dobu. Otevře oči aby viděl co se děje, ale jediné co uvidí je Yesung, který se nad ním sklání aby si ukradl další polibek. "Neboj se maličký. Bude to dobrý, jen si tě připravím." Sung chce nechce vypadat nervozně i když se taky celý třepe, jediné co ví jsou vědomosti, které získal u sledování jistých videi a čtení yaoi, osobní zkušenosti má nulové. Ani neví zda to bude Wookieho bolet, když do něj zasune jen prst. Řádně rozetře vrstvu gelu, kterou nanesl na Wookieho tělo a pak pomalu zatlačí jedním prstem na jeho vstup. Jeho prst obklopí těsný prostor, je tak šíleně těsný! Bude se divit, pokud se do něj vůbec celý dostane. Pohledem zavadí o Wookieho, který hlasitě sténa a stále opakuje Yesungovo jméno, tvář má staženou v bolestném grimasu ve kterém se však zračí i touha a slast. "Bolí to?" Zeptá se na otázku, která mu tak strašně ubijí jiné myšlenky. Místo odpovědi se mu dostane jen záporné pokroucení hlavou. Je to pro něj signál, že může pokračovat. Zatím jedním prstem začne pohybovat v jeho tělo, přírazy stále zrychluje dokud si není jistý, že může přidat i druhý.
Wookieho penis mezitím opět ztopořil a znovu spojil své rty s těmi Yesungovými, stejně tak jako prsty, které mají propletené. Wookie jednou rukou, přejíždí po Sungově boku čímž mu způsobuje až neuvěřitelné vzrušení, když ty drobné ručičky přejíždí po jeho kůži... všechno je to neuvěřitelné a bláznivé.
Yesung už dávno přidal i třetí prst a když si myslí, že je chlapec již dostatečně připraven vyndá je a nahradí něčím mnohem větším. Jeho tělem projede třes jen co se špičkou dotkl jeho otvoru. I přesto, že ho maximálně připravil je pořád těsný. Zatlačí na jeho vstup svým penisem, jako odezvu mi přijde hlasitý stén, který je ale spíš bolestivý než slastný. Ustane v pohybu a rty se přesune k oušku jeho koťátka. "To nic Wookie. Za chvilku to bude dobrý. Jen to chvilku vydrž, uvolni se. Ano?" Chlapec pod ním zakývá hlavou v souhlasném gestu. Teď rozhodně nechce aby Yesung přestal, i když to trochu bolí, věděl, že to bude trochu bolet... ale i tak čekal menší bolest. Rukou se drží černovláskova ramene, který se snaží odvést jeho pozornost tím, že ho neustále líbá a zpracovává jeho penis. Po chvíli kdy Wookie působí uvolněně ho do něj Yesung zasune celého. Ten opojný pocit se nedá srovnat s ničím jiným, to prostě musíte zažít, tohle nejde popsat. Ještě chvilku setrvá bez hnutá, aby se Ryewook zvykl na celou jeho délku a pak se zkusmo pohne. Když uslyší spokojené vydechnutí a uvidí jak Wookie přivírá slastí oči začne se pomalu pohybovat.
Plavovlásek cítí podivné tlačení v podbřišku, ale je ta takovým zvláštním způsobem příjemné, Sice to stále trochu bolí a je to mnohem větší než Sungovy prsty, ale je to dokonalé. Takové jaké si to vysnil. "Yesungu... víc." Už mu nestačí pomalé tempo, které Yesung udržuje aby si zvykl. Chce víc. Mnohem víc! Touží poznat celý tenhle svět vzrušení.
Yesunga ani nenapadne jej neuposlechnout a své přírazy do jeho těla okamžitě zrychlí, do ruky uchopí jeho penis, který opět nabyl původního vzrušení. Rytmy přírazy rukou sjednotí s přírazy do těla pod ním. Podebere jeho nohy pod koleny aby byl k jeho zadečku lepší přístup a začne přirážet ještě rychleji. S každým přírazem se v jeho těle zvýší hladina rozkoše a z úst mu unikne další stén, kterými je tenhle pokoj již naplněn. Touží po ještě větším vzrušením. Tohle všechno je bláznovství! Na malý okamžik přestane přirážet a na něj se hned upřou dvě velké oči plné slati s výčitkou proč přestal. On se jen ušklibne a chlapce si vysadí na klín, tak aby na něm pohodlně seděl. Wookie hned pochopí a začne vysedávat a sám si udávat tempo, které je stále rychlejší. Yesung ho chytne za boky a pomůže mu vysedávat, zatím co Wookie sám zpracovává svůj úd. Ještě pár přírazů a Wookieho tělem propluje dnes již druhá vlna orgasmu. Jeho sperma ztéká po jeho ruce až na jeho stehna pak na Yesunga. Je to mnohem intenzivnější než to poprvé, tohle je mnohem lepší.
Yesung položí chlapce opět na záda a pár pohyby v jeho těle se také dovede k vrcholu rozkoše. Naplní celé Wookieho tělo zevnitř svým spermatem a poté z něho vystoupí. Spokojeně si lehne vedle něho a také začne vydýchávat to vzrušení, které právě zažil, bez toho aby pustil Wookieho ruku, kterou spolu spojili už na začátku téhle krásné události.
Ani jeden neví jak dlouho tam tak leželi, možná dokonce usnuli, protože když se probudili byl už večer. Teď spolu prostě jen tak leží pod přikrývkou a povídají si o všem možném, Yesung donesl z kuchyně čokoládu, kterou si Wookie ukořistil sám pro sebe a Yesungovi dá ochutnat jen tehdy když ho polí na rty na kterých zůstal kousek čokolády, stejně jako co celém Wookieho obličeji.
"Řeknu to tátovi." Odbočí Wookie od tématu, které se točilo kolem zítřejšího odpoledne a kina.
"Co mu řekneš?" Nechápavě se na něj podívá Yesung.
"To, že s tebou hodím, to, že jsem gay." Řekne Wookie s naprosto ledovým klidem jako by o nic nešlo, přesto, že jde o hodně a ví to oba. Ryewookův otec bude šílet a nejspíš ho vydědí a hned jak mu bude osmnáct ho vyhodí z domu. Ale má to i své výhody... už by se nemuseli skrývat a klidně by mohli jít po parku ruku v ruce.
"Nedělej si srandu. Nejspíš tě zabije až to zjistí." Sung je přesvědčený, že jde jen o hloupí vtip.
"Ne myslím to vážně. Už mě nebaví to skrývat a nevidím důvod proč bych měl tajit člověka, kterého miluju."
Řekne stále rozhodně Wookie a znovu kousne do čokolády. Jediné na co se černovlásek zmůže je otevřená pusa a nechápavé zírání. On to myslí vážně!
"Děkuju." Obdaří Wookieho polibkem na rty čímž si také ukradne trochu sladké pochoutky.
"Za co?"
"Za tebe."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 6. května 2013 v 18:53 | Reagovat

To bylo tak krásné...tak úžasně sladké.
Moc se mi to líbilo :-)
Je dobře,že Wookie chce za svou lásku bojovat i kdyby se ho za tu cenu měli rodiče zříct.
Něco získáš a něco holt ztratíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama